15 Haziran 2009 Pazartesi

Haftaiçi Gündemi

2 3 gündür ekşisözluk yazarları ntvspor'un sadece Fenerbahçe'ye çalıştığını ileri sürüyorlardı. Sadece Fener haberlerini en büyük puntolarla veriyorlar ve diğer haberleri çok sıradanmış gibi veriyorlar diyorlardı. Hatta Fener Mehmet Topuz'u aldığında altına bilerek Beşiktaş'ın alamadığı bir oyuncu haberini koyuyorlar bile diyen oldu. Bunları pek sallamasam da bir olay benim de çok dikkatimi çekti.Mehmet Topuz haberinin resmini indirdiğimizde resmin uzantısının içinde kapak kelimesi geçiyor. Ben de şaşırdım açıkçası bu kadar ileriye giderler mi diye düşündüm.Bugün de yine ilk sayfada Topuz haberi ve onun da uzantısında kapak var. Maradona ile bu konuyu konuştuğumda ise çok mu abartıyoruz acaba dedi. Ayrıca ilk sayfada diye böyle bir şey olabilir dedi.Doğrusun ama bilemiyorum dedim.Sonra bugün yine ilk sayfadaki Kobe Bryant resmini indirdim ve onda da kapak kelimesine rastladım ve rahatladım.Böyle bir basitlik yapmadıkları için içim rahatladı. Umarım ekşiden de yazarlar bunu denerler ve onlar da rahatlar.

Aykut Kocaman

Fener tarihinde en çok sevdiğim oyunculardan ve efendiliği ile de rakip takımlardan da takdir toplamış Kocaman artık Fener'in sportif direktörü.Umarım kısa bir süre sonra da teknik direktörümüz olur ve uzun seneler görev yapar.

Diego Lugano

Kartların efendisi Lugano resmi site açıklamadıysa da takımdan ayrılmış.Bugün bütün spor haberleri bunu söyledi. Bize de inanmak düştü. Takıma yaptığı katkı ortada.Neredeyse bir golcü kadar gol attı. Fakat hırslı olmak bir oyuncunun boğazını sıkmayı ya da bir maç oynayıp diğer maçta cezalı olmayı gerektirmez. Emeklerin için teşekkürler Lugano. Bol kartlı bir hayat diliyorum sana. Bir de şuna seviniyorum açıkçası. Lugano karşı takımların Fener'den nefret etmelerinin sebeplerinden biriydi ve en azından şimdi biri gitti. Maradona'ya da umarım bir gün "Sabri takımdan ayrıldı" yazısı yazmak nasip olur.

NOT: Bir de dikatimi çeken şey şu oldu bu haftasonu ve bu pazartesi. Topuz Beşiktaş forması ile poz verdiğinde yapılan "tam Beşiktaş kimliğine yakışır futbolcu" yorumları nedense şimdi "Kaderi Okan Koç ve Tarık Daşgün gibi olur" şekline döndü. Benim fikrim ise şu yöndedir. Eğer bir Türk forvet alırsa Fener misal Sercan, aynen bu yorumun altına imzamı atarım. Fakat Topuz'un alındığı mevki Fener'de kan ağlayan bir mevki olduğu için ben kendisini Zafer Biryol'dan daha şanslı görüyorum.Umarım yanılmam.

Marquinhos

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder