3 Eylül 2009 Perşembe

Yılmaz Vural Geliyor!


Dünyanın en sempatik hocalarından Yılmaz Vural yine lige işsiz başlamasına rağmen 4üncü hafta sonunda işine kavuştu.Kasımpaşa onunla anlaştı. Yılmaz Vuralsız lig mi olur yahu? Olmaz tabi ki. Hoşgeldin hocam.


Not: Haberi ligradyo'dan aldık umarım doğru çıkar. Çıkmazsa da Yılmaz Hoca'yı çok seviyoruz. Ne yapalım?


Bu arada Nurullah Sağlam da Erhan Altın'ın boşalan koltuğuna oturdu Denizli'de.
Unutmadan, elde var iki!Korner Olması Lazım

4 yorum:

 1. yılmaz vural' ın ilginç bir istatistiği var...3 sezondur kimi çalıştırsa küme düşüyor...

  Önce Antalya...ardından Manisa...en son da geçen yıl Kocaeli...

  Kasımpaşa'da da işi çok zor...

  YanıtlaSil
 2. piyy, evet var öyle bir durumu cidden. ama abi ali bilgin paramı alamadım diyip, maça çıkmamıştı antalyada. zaten hiç sevmem ali bilgini bu yüzden. geçen seneki kocaeliyide frank rijkaard ligde tutamazdı sanki :) bıkınız roterrdam.

  not: hocam msne ekledim seni, başka bir arkadaşıda. denk gelmek umuduyla.

  YanıtlaSil
 3. teknik direktörlüğü hakkında fazla bişey demek istemiyorum ama ligde bir şekilde olması gereken insandır.Kimine göre yaptığı hareketler abartılı olsada bu adam böyle eğlenceli varsın zerre kadar futboldan anlamasın(çalıştırdığı takım düşünsün kusura bakmayın arkadaşlar ben izleyiciyim) ama her hafta ne yapacak diye merak uyandıran birinin ligde olamsı keyif verici.Sonuçta futbolu herkes keyif verici olarak kullanmıyor mu?

  YanıtlaSil
 4. haklısın abı tamamıyla. bu adam bence ligdeki en renkli adamlardan biri. mesela mustafa denizli de öyle. her konuda gülebilen bir adam olabilir mi ya :)
  umarım başarılırı olur yılmaz hoca

  YanıtlaSil