27 Eylül 2009 Pazar

Fenerbahçe'den Bilet AçılımıFenerbahçe bilet fiyatlarını 55'ten 44'e indirerek 1 2 sene öncesindeki fiyatlara dönmüş oldu. Kulüp aşağıdaki gibi diyor ama bence stadın bir kaç maçtır boş kalması da bu harekete bir sebeptir. Ayrıca futbol takımının oynadığı oyundan hala memnun değil Fenerliler. Son maçta galibiyete rağmen ıslıklandı takım hatırlarsak. Twente maçında da öyle. Kulüp bunları da düşünmüştür eminim.Ben de bir maça giderim hal böyleyken mesela. Beni de kazandılar :)44 tl daha az koyar adama. Umarım eski senelerdeki gibi dolmaya başlar stad. İşte açıklama:


Profesyonel futbol takımımız, tam 45 yıl aradan sonra, bir kez daha 7 maçta 7 galibiyetlik muhteşem bir seriyle sezona başlamıştır. Hedefimiz bu başarıyı bundan sonraki maçlarda da devam ettirmek ve sezon sonunda mutlu sona ulaşmaktır. Bu büyük coşkumuza ortak olmanıza katkı sağlamak için bilet fiyatlarında yeni bir düzenlemeye gidilmiştir. Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı'nın Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı UEFA Avrupa Ligi ve derbi karşılaşmaları dışındaki maçlarda kalesi arkası Telekom ve Migros tribünleri bilet fiyatları 55 TL'den 44 TL'ye indirilmiştir.

Büyük Fenerbahçe taraftarının tüm dünya kulüplerine örnek olan desteğini her zaman olduğu gibi bu sezonda da arkamızda göreceğimize inancımız tamdır.

Saygılarımızla,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
NOT:Fotoğrafta da Sivas'taki bilet kuyruğunu görüyoruz. Sanırım Sivas kulübü de bu kuyrukları çok arıyordur.Marquinhos

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder